Komodity

KOMODITNÍ SERVIS a.s. dodává zboží v oblasti HoReCa produktů na nezávislý trh a to především do velkoobchodních a maloobchodních sítí v ČR a na Slovensku. Zabýváme se importem a distribucí širokého sortimentu těchto produktů od výrobců z celé Evropy, ale i USA, Asie a Afriky. Jedná se zejména o tyto komodity:

GASTRO NÁDOBY A GASTRO PLECHY – naše společnost je již několik let dodavatelem kvalitních produktů firmy CAMBRO, která vyrábí především polykarbonátové gastronádoby a příslušenství a dále pak produktů firmy AGNELLI, která pro tento segment vyrábí nerezové nádobí a plechy.

KERAMIKA – jsme dodavatelem širokého sortimentů výrobků z glazované keramiky od českého výrobce KERAMIKA KRUMVÍŘ s dlouholetou tradicí. Jedná se o sortiment jídelní keramiky jako jsou talíře, misky, zapékací mísy a různé doplňky.

KUCHAŘSKÉ A ŘEZNICKÉ POTŘEBY – pro kuchaře a řezníky dodáváme zejména kvalitní řady nožů tradičního německého výrobce DICK včetně širokého příslušenství a rovněž širokou řadu krájecích desek včetně řeznických špalků WOODBLOX.

LÁHVE NA SIFON A ŠLEHAČKU – jsme distributorem kvalitních výrobků firmy iSi, která vyrábí šlehačkové a sifonové láhve včetně příslušenství a plnících bombiček.

NÁDOBÍ – nejenom pro profesionály, ale i pro domácnosti jsou určeny vysoce kvalitní pánve, hrnce a rendlíky od italského výrobce Baldassare Agnelli a to včetně měděného nádobí a nádobí určeného pro indukční ohřev. Dále pak nabízíme tlakové hrnce pro kuchaře od portugalského výrobce ARTAME o velikostech až do 23l.

PÁRTY PROGRAM – dodáváme široký sortiment výrobků pro uspořádání Vaší narozeninové párty a všech oslav. Je možnost výběru ze širokého sortimentu girland, balónků, lampiónů, konfet, brček a jiných doplňků pro vaši párty.

PEČENÍ – jsme výhradním distributorem německého výrobce KAISER. Do obchodních sítí dodáváme široký sortiment potřeb pro pečení a cukráře jako jsou plechy a formy na pečení, včetně silikonových forem a doplňků do kuchyně.

PORCELÁN – dodáváme široký sortiment výrobků pro HoReCa segment od kvalitních výrobců jako je italský Saturnia, český tradiční výrobce THUN, ale také i importované produkty z Asie .

SKLO – pro velkoobchodní sítě dodáváme široký sortiment nápojového skla od řady světových výrobců jako jsou Bohemia Crystal, Shott Zwiesel, Krosno, ale také levné lisované sklo importované z Asie a Afriky. Také dodáváme široký sortiment nádobí pro vaření a pečení od tradičního českého výrobce varného skla SIMAX.

SVÍČKY – přímo od výrobců dodáváme řadu zahradních, čajových, vonných ale i hřbitovních svíček a to zejména do obchodních sítí.

KOŠÍK

Uživatel: nepřihlášen

Položek : 0

Celkem : 0 kč


přihlášení - registrace

HLEDAT


MENU